Millise funktsiooniga sukkpükse valida

Ilma üleminekuta – on pidulikuks puhuks või suveks mõeldud sukkpüksid. See tähendab, et sukkpükste ülemine osa on samas koes, mis säärte osa. Kallimad ja pidulikumad sukkpüksid on tavaliselt ilma üleminekuta. Samuti on ilma üleminekuta kuni 10 DEN´ised sukkpüksid kuna suvel kantakse lühemaid seelikuid ning seetõttu ei tohi üleminek kindlasti paistma jääda.

Bikiinilõikega – tähendab, et üleminek on ainult sukkpükste kõige ülemises osas ehk see ei hakka juba säärest. Bikiinilõikega sukkpüksid imiteerivad pesu ning on tihtipeale disainitud ligilähedasel pesuga (pitsilised).

Figuuri korrigeerivad – tugevdatud ülaosaga sukkpüksid, mis aitavad korrigeerida probleemsemaid piirkondi – kõht, tuharad, reied. Tihtipeale aetakse segamini figuuri korrigeerivad ja vereringet stimuleerivad sukkpüksid. Enne ostu tuleks selgeks teha, millist funktsiooni sukkpükstelt vajatakse ja seejärel langetada valik.

Vereringet stimuleerivad – on säärtele erineva survega sukkpüksid, et toetada loomulikku vereringlust. Sellised sukkpüksid on sobilikud inimestele, kes töö tõttu on sunnitud terve päev jalgel olema ning seetõttu on koormus jalgadele suur.

Madala vööosaga – tänapäeva mood soosib madala vööosaga seelikuid ja pükse, seetõttu ei saa ka sukkpükste tootjad seda trendi järgimata jätta. Itaalia tootjate puhul on madal vööosa sukkpükste pakendil märgitud sõnapaariga vita bassa.