Kuidas valida sukkpükse? DEN-id – mida peaksid teadma?

DEN-id – mida peaks teadma?

DEN´ide arv märgib niidi jämedust, millest sukad või sukkpüksid on tehtud. Mida suurem DEN´ide arv, seda paksemad sukad või sukkpüksid on.

DEN-ide arv väiksem kui 10

Need sukkpüksid on jalas praktiliselt nähtamatud, ideaalsed suvel kandmiseks. Samuti sobilikud kui soovitakse päevitunud jala välimust, kuid suveilmad pole veel saabunud. Tavaliselt on väikese DEN´i arvuga sukkpükstel omadused, mis võimaldavad neid kanda lühikeste ja liibuvate kleitidega. See tähendab, et sukkpüksid on ilma üleminekuta, ilma nähtavate õmblusteta. 8-10 DEN´ised sukad ja sukkpüksid on saanud väga populaarseks. Eriti tänuväärsed on need tooted suveüritustel, kui on soojad ilmad, kuid etikett nõuab kaetud sääri (pulmad, vastuvõtud, kooli lõpetamised). Suure lükra sisalduse tõttu ei pea muretsema, kas sukkpüksid oleks oluliselt vähem vastupidavamad kui suurema DEN´i arvuga tooted. Kuna kõige õhemad sukkpüksid on mõeldud suvel kandmiseks või väga pidulikuks puhuks, siis tavaliselt on sukkpükste varbaots tehtud läbipaistev, et neid oleks võimalik kanda ka lahtiste kingadega.

Vaata siit Siidisuka kuni 10 DEN´i paksuste sukkpükste valikut.

DEN-de arv 15-20

Need sukkpüksid võib valida suvel igapäevaseks kandmiseks või sügisel-talvel pidulikuma sündmuse puhul. Vali matid sukkpüksid loomulikuma mulje saavutamiseks ning kerge läikega pidulikumaks sündmuseks. 20 DEN´iseid sukkpükse on saadaval väga erinevates variatsioonides – ilma üleminekuta, bikiinilõikega, üleminekuga, figuuri korrigeerivaid ja vereringet stimuleerivaid.

Vaata siit Siidisuka 20 DEN´i paksuste sukkpükste valikut.

DEN-ide arv 30-40 – poolläbipaistvad

Sellise DEN´ide arvuga sukkpüksid on juba oluliselt tugevamad ja paksemad, kuid jätavad jala siiski tootest läbi paistma  Sügis-talvisel perioodil on need kõige populaarsemad, sest jätavad õhema mulje kuid on vastupidavamad kui 20 DEN´ised sukkpüksid. Selliste DEN´ide arvuga sukkpüksid on igapäevaseks kandmiseks, pidulikemal puhkudel võiks kanda väiksema DEN´ide arvuga tooteid.

Vaata siit Siidisuka 40 DEN´i paksuste sukkpükste valikut.

50 ja enam DEN´i – läbipaistmatud sukkpüksid

Suure DEN´ide arvuga sukkpüksid on tavaliselt läbipaistmatud ning kõige populaarsemaks on kindlasti tumedad või musta värvi sukkpüksid. Need sukkpüksid on ideaalsed ka külmade ilmadega pükste all kandmiseks, kuna on väga vastupidavad. Suure DEN´ide arvuga sukkpükstele võib olla lisatud ka puuvilla, mis muudavad sukkpüksid veelgi soojapidavamaks.

Vaata siit Siidisuka 50 DEN´i paksuste sukkpükste valikut.