Tere tulemast Siidisuka uuenenud e-poodi! Olemasolevatel klientidel palume ennast uuesti meie kliendiks registreerida.

Kategooriad

Üle 30 Euroste ostude korral transport TASUTA!

Siidisukk – sukad Sinu postkasti!

Siidisukk on loodud 2010. aastal soovist pakkuda kaasaegset e-ostukeskkonda omanäolistele ja kvaliteetsetele sukatoodete brändidele.

Siidisuka veebipoes on tehtud ostmine kliendile võimalikult lihtsaks – otsingu abil saate valida nii funktsionaalsuse, värvi, paksuse, kui brändi järgi endale just sobivad sukatooted. Nii kulub toote valimiseks ja ostu sooritamiseks vaid mõni minut.

Pöörame erilist tähelepanu oma e-poes müüdavate kaupade kvaliteedile ning seetõttu valime ka erilise hoolega brände ja tooteid, mida klientidele pakume.

Siidisuka sooviks ja eesmärgiks on täiendada pidevalt oma tootevalikut ning käia kaasas maailma moelavadel toimuvate uuendustega. Seega leidub meie veebipoes aksessuaare nii uutelt moeloojatelt, kui teada-tuntud väärika taustaga tootjatelt. Meie valikust leiab klassikaliste sukatoodete hulgas ka eriilmelisi trendikaid tooteid Pariisi, Milano ja Tokyo moelavadelt.

Meie kodulehelt leiad tooteid pika ajalooga brändidelt Pierre Mantoux, Philippe Matignon, Trasparenze, omanäolise juge disainiga Zohara, spordibrändi esindab Bas Bleu, aegumatut Põhjamaade disaini ja kvaliteeti võib leida Vogue  kollektsioonidest ja mitmelt muult tootjalt. Kõikidelt tootjatelt pakume laia valikut sukatooteid, sh sukkpükse, sukki, põlvikuid, sokke, retuuse.

Kaubavaliku ja eripakkumiste ning kampaaniatega kursis olemiseks soovitame registreeruda Siidisuka püsikliendiks, mis ei kohusta millekski, kuid teeb ostuprotsessi ütlemata mugavaks. Meie pakkumisi näed samuti Siidisuka kliendikirjades ja sotsiaalmeedias.

… ja siis vaikselt, salamahti tegin Siidisuka lahti…

cropped-Siidisukk_logo_2020.png

Ole alati kursis parimate pakkumistega!